Koordynator Pracowników Kontraktowych

Tarnowskie Góry / Niemcy

Obowiązki

  • bieżąca obsługa kontraktów w Niemczech poprzez operacyjny kontakt z Klientami i Pracownikami
  • aktywny udział w rekrutowaniu Kandydatów do pracy
  • współpraca z Działem Kadr i Płac w przebiegu procesów zatrudniania i naliczania wynagrodzeń
  • zarządzanie zasobami ludzkimi zgodnie z aktualnymi zadaniami produkcyjnymi
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac na kontraktach w poszczególnych lokalizacjach
  • odpowiedzialność za prawidłową organizację pracy i jej efektywność
  • rozwiązywanie zagadnień natury technicznej, organizacyjnej i personalnej
  • zapewnienie wsparcia Pracownikom w bieżących sprawach
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP na terenie wykonywanych kontraktów
  • ścisła współpraca z Dyrektorem Działu Usług Exportowych

Wymagania

  • posługiwanie się językiem niemieckim w stopniu dobrym
  • umiejętności zarządzania personelem, doświadczenie we współpracy z ludźmi
  • świetna organizacja pracy własnej
  • umiejętność planowania
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji
  • mile widziane doświadczenie w pracy w Niemczech
  • dyspozycyjność i mobilność
  • umiejętności współdziałania w zespole

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem o ustabilizowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • odpowiedzialne zadania i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych
  • narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • wprowadzenie w specyfikę pracy oraz wsparcie w bieżącej pracy przez wszystkie działy firmy
  • przyjazną kulturę organizacyjną
  • możliwość rozwoju zawodowego i czerpania satysfakcji z wykonywanej pracy
  • pomoc w relokacji

Wypełnij formularz poniżej, wszystkie pola są wymagane.