Mistrz Zbrojarz

Zakłady Prefabrykacji w Niemczech

Obowiązki

  • planowanie, nadzór i optymalizacja procesu produkcji koszy zbrojeniowych do elementów betonowych
  • kontrola jakości
  • kierowanie nadzór nad pracownikami, wyznaczanie celów i zadań, organizacja pracy
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP
  • planowanie i rejestr czasu pracy, zjazdów, planów urlopowych
  • raportowanie
  • komunikacja z przedstawicielami zleceniodawcy

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku mistrza, brygadzisty w zakładzie prefabrykacji betonu
  • znajomość dokumentacji technicznej
  • umiejętność zarządzania ludźmi
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • wysokie zarobki w EURO
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zwrot podatku w Niemczech
  • pomoc w otrzymaniu świadczeń rodzinnych – „Kindergeld”
  • możliwość zdobycia doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • dalszy rozwój zawodowy i długotrwałą współpracę

Wypełnij formularz poniżej, wszystkie pola są wymagane.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
32 381 17 41